Vyzkoušet

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Společnost Twigsee, s r.o., provozovatel mobilní aplikace Twigsee, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), („GDPR“) a souvisejících právních předpisů o ochraně osobních údajů.

K čemu aplikace Twigsee slouží?

Mobilní aplikace Twigsee je aplikace určená pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS, která rozšiřuje možnosti digitální správy agend předškolních zařízení a zároveň usnadňuje komunikace mezi předškolním zařízením a rodiči.

Jaké údaje shromažďujeme?

Mobilní aplikace Twigsee pracuje pouze s údaji, které do ní uživatel nahraje skrze webovou administraci či samotnou aplikaci. Tyto údaje se týkají děti, zaměstnanců školky, organizačních i praktických informací. Osobní údaje (konkrétně jméno a příjmení fyzické osoby a další osobní informace) se mohou vyskytovat v položce Detail dítěte. Za případné další uvedení osobních údajů uživatelem například v příspěvcích na Timeline nenese provozovatel mobilní aplikace zodpovědnost.

Jaká oprávnění vyžadujeme?

Fotky / média / soubory Fotoaparát
Pořizování fotografií a videí: do příspěvků mohou být vloženy i fotografie zachycující aktivity děti ve školce. Profilové fotografie děti jsou vkládány přes administrační rozhraní.

Logovaná data
Chceme Vás informovat, že v případě, že dojde v aplikaci k chybě, je tato skutečnost a příslušná data zaznamenána prostřednictvím služeb třetích stran ve Vašem telefonu. Tato data mohou obsahovat informace o IP adrese zařízení, název zařízení, verzi operačního systému, konfiguraci aplikace, čas a datum použiti aplikace a další statistiky.

Změna zásad ochrany soukromí
Pokud bude v budoucnu zapotřebí tyto zásady ochrany soukromí pro mobilní aplikaci Twigsee aktualizovat, tak tomu bude vždy na této stránce. Proto doporučujeme tuto stránku pravidelně číst a sledovat případné změny, které budou účinné okamžitě poté, co budou na této stránce zveřejněny.

Smlouva o ochraně osobních údajů
Mezi školkou a společnosti Twigsee, s.r.o. je podepsána -Smlouva o ochraně osobních údajů.

Specifikace zpracování osobních údajů

1. Povaha a účel Zpracování
Osobní údaje budou zpracovávány zejména následujícími způsoby: (i) přijímání údajů od Subjektů a od Správce; (ii) jejich kontrola; (iii) shromažďování; (iv) ukládání; (v) používánevím,ní; (vi) uspořádávání; (vii) doplňování a pozměňování; (vii) jejich mazaní a ničení, a to vše pro účely s poskytováním softwaru jako služby SaaS – software jako služba – spočívající zejména v umožnění přístupu Objednateli a dalším osobám k aplikaci Twigsee.

2. Subjekty údajů
Předávané Osobní údaje se budou týkat následujících kategorií údajů.

  • děti zapsané jako žáci školky
  • zaměstnanci a spolupracovníci školky, především učitelé
  • management školky
  • rodiče děti zapsaných jako žáci dané školky

3. Kategorie osobních údajů
Předávány budou následující kategorie osobních údajů.

  • identifikační údaje
  • kontaktní údaje
  • speciální údaje – k vyzvedávání, alergiím, medikaci apod.
  • docházka, nemoci, účast na akcích
  • denní program a náplň dne
  • organizační a jiné technické informace

Mezi školkou a provozovatelem aplikace Twigsee je podepisována Smlouva o ochraně osobních údajů.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoli dotazů ohledně zásad ochrany soukromí
mobilní aplikace Twigsee nás neváhejte kontaktovat na adrese info@twigsee.com.

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už přes půl roku. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme již měsíc a půl bez jediného problému, máme přes 50 reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele

* pole jsou povinná