Objednat
Vanda Horáčková Seidelová

Vanda Horáčková Seidelová

CEO / Founder

Vystudovala jsem mezinárodní vztahy a lingvistiku v Praze a v Bologni a poté pracovala na pomezí politiky a byznysu v Praze, Pekingu a v USA. V roce 2015 se mi narodil syn Filip a spustila jsem platformu pro rodiče Mom4moms.cz. S nástupem syna do školky jsem pak začala zjišťovat, jak se mnoho věcí ve vzdělávání dělá dnes stejně jako před 30 lety. A tak jsme se s týmem rozhodli posunout tento obor do 21.století, přiblížit školky rodičům a digitalizovat zastaralou manuální administrativu. V Twigsee se věnuji hlavně strategickému vývoji a směřování projektu a také expanzi do zahraničí. Ve volném čase (kterého tedy moc nemám :D) ráda cestuji, vzdělávám se, hraji fotbal a squash, učím se létat malým letadlem a především aktivně trávím čas se synem a rodinou.

Daniel Med

Daniel
Med

CSO / Co-Founder

Ze studia sportovního managementu na UK FTVS a kariéry bubeníka mě život postavil před výzvu zvanou Twigsee. Po roce intenzivní práce, vývoje a komunikace se školkami jsme vytvořili platformu, která mění současnou podobu předškolního vzdělávání a v praxi usnadňuje život. A to je ta největší odměna za odvedenou práci – dělat něco, co pomáhá lidem.

X
•••
Lukáš Kutílek

Lukáš
Kutílek

IT architect /
Co-Founder

Po dokončení studia informačních technologií na ČVUT FIT v Praze jsem zůstal v tomto oboru a působím jako senior PHP programátor a CEO u INNOIT, která vytváří webové stránky a aplikace. Baví mě focení a programování, což využívám při práci pro Twigsee, kde mám na starost vývojový tým a návrh SW architektury aplikace.

X
•••
Stanislava Šulcová

Stanislava Šulcová

Project coordinator / Co-Founder

Vystudovala jsem architekturu a pozemní stavitelství na ČVUT FSV v Praze, kde si dále doplňuji doktorské studium ve stejném oboru. Působím jako projektová manažerka a COO ve firmě INNOIT, která se zabývá tvorbou webových stránek. A právě to mě pojí s Twigsee, kde dohlížím na tvorbu webu, včetně jeho grafické podoby, a na IT podporu.

X
•••
Kateřina Dobrovolná

Kateřina Dobrovolná

Project manager

Od malička mě bavila práce s lidmi. Od prvních brigád, kdy jsem prodávala přírodní kosmetiku, přes práci tajemníka v amatérském DDS Radar, kde hraji do teď, až po práci v gastronomii či CS jsem se dostala až k HR, kde mě baví kontinuální sebevzdělávání se. Učit se novým věcem a přijímat výzvy je to, co mě těší a nabíjí. A Twigsee výzva rozhodně je.

X
•••
Miroslav Carda

Miroslav Carda

Programmer

Po úspěšném ukončení pražské průmyslovky jsem se zaměřil na obor IT a působím jako senior PHP programátor v agentuře INNOIT zabývající se tvorbou webů a webových aplikací. Mám rád informační technologie, programování a sestavování dronů a 3D tiskáren. Na aplikaci Twigsee se podílím jako vývojový programátor, takže je to pro mě srdcová záležitost.

X
•••
Tereza Šilhanová

Tereza Šilhanová

Marketing manager

Vystudovala jsem chemii na VUT v Brně. Od začátku jsem ale věděla, že mě to táhne jinam, k psaní. Řadu let jsem se věnovala marketingu, kde jsem svou touhu psát začala postupně naplňovat. Práce v redakci Mom4moms pak pro mě byla zlomová. Projekt Twigsee má úžasnou přidanou hodnotu pro nejdůležitější mezilidské vazby, a proto chci být při tom.

X
•••
Lucie Kumstová

Lucie Kumstová

Backoffice / Support

Vystudovala jsem VŠE, obor Management. Během spolupráce s různými společnostmi jsem poznala, jak důležitým a často podceňovaným článkem jsou lidé. Pomáhala jsem firmám s péčí o klienty a snažila se jim ukázat důležitost zaměstnanců. Vanda je člověk se stejným přesvědčením. Twigsee mi tak dává možnost věnovat se našim klientům individuálně.

X
•••
Tereza Nováková

Tereza Nováková

Administrative support

Vystudovala jsem bakalářský dvouobor Německý jazyk – Základy společenských věd na Pedagogické fakultě UK. Nyní pokračuji v navazujícím magisterském studiu. Zároveň pracuji v mateřské škole jako učitelka a vychovatelka. Ze své praxe vím, jak jsou efektivita a ušetřený čas potřeba. Twigsee je projekt, který má smysl, proto mě baví být jeho součástí.

X
•••
Zuzana Vacíková

Zuzana Vacíková

Tester

Vystudovala jsem stavební inženýrství na ČVUT. Od odhadu cen nemovitostí jsem se po založení rodiny dostala k práci v lesní školce, kde jsem se poprvé setkala s aplikací Twigsee. Aplikace mě nadchla natolik, že jsem z pozice uživatele aktivně hledala nová vylepšení a řešení. Nabídku spolupráce na vývoji a testování jsem proto přijala s upřímnou radostí.

X
•••
Pavel Seidel

Pavel
Seidel

Finance / Accounting

Pocházím ze severních Čech, vystudoval jsem ekonomii na VŠ v Brně a kariéra mě nakonec zavedla do Prahy. Celý život se pohybuji ve světě ekonomiky a financí. Spolupráce s dcerou kombinuje příjemné s užitečným. Twigsee je projekt, který prohlubuje vztahy mezi rodiči a dětmi. Děti a rodina jsou pro mě na prvním místě, proto je mi projekt velmi blízký.

X
•••
Josef Vošahlík

Josef Vošahlík

Regionální zástupce, Západočeský a Karlovarský kraj

Po studiu Pedagogického Lycea a UK FTVS jsem získával zkušenosti a přijímal výzvy na různých pozicích od obchodníka, trenéra, učitele po manažera hokejového týmu. Nyní vše zúročuji i v Twigsee. Jako budoucího rodiče mě projekt velmi oslovil a rozhodl jsem se připojit k týmu, který se snaží zpříjemnit a usnadnit rodičům a školkám práci i život.

X
•••
Kateřina Alagičová

Kateřina Alagičová

Support

Celý život se věnuji práci s lidmi. Twigsee mi nabízí možnost nasměrovat svoji pozornost i k těm nejmenším, kteří tvoří naši budoucnost. Jako matku mě tento projekt velmi zaujal, protože představuje moderní způsob komunikace mezi školkou a rodiči, který je pro všechny velkým přínosem.

X
•••
Petr Boček

Petr Boček

Regionální zástupce, Pardubický a královéhradecký kraj

Začínal jsem jako pedagog a profesionální trenér, od roku 1992 se plně věnuji obchodní činnosti. Přesvědčil jsem se, že jednoznačná komunikace a jasná pravidla vedou k úspěchu a šetří lidem čas. Twigsee je právě takový nástroj, který umožňuje usnadnit ve školkách komunikaci s rodiči, administrativu a posunout práci učitelek do 21. století.

X
•••

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Kristýna Petráčková

Twigsee mi každodenně usnadňuje řízení školky a s tím spojenou administrativu, které je požehnaně. Snadno jsem zaučila všechny naše pedagogy, kteří si jí spolu s rodiči užívají na maximum. Team Twigsee je pohotový, a reagují na všechny naše podněty. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených školek a škol! :)

Kristýna Petráčková
Ředitelka
Linda Janichová

Aplikaci Twigsee používáme v našich Foxíkových školkách a jeslích již více než rok. Prostřednictvím aplikace sdělujeme rodičům důležité informace. Sdílíme fotky dětí z každodenních činností, využíváme ankety, na které nám rodiče reagují rychleji než při osobním kontaktu. Máme přehled o tom, kolik nám v daný den přijde dětí a můžeme tak plánovat i upravovat program dne. Rodičům se na aplikaci líbí zejména to, že mají okamžité informace o dění ve školce/jeslích, vidí spousty fotek a mohou své dítě během pár kliknutí omluvit na dobu, na kterou potřebují. Aplikace Twigsee reaguje na potřeby našich školek a jeslí, její ovládání je pro učitele, chůvy i rodiče rychlé a snadné. S aplikací Twigsee jdeme zkrátka s dobou.

Linda Janichová
Ředitelka
Zuzana Vacíková

Twigsee nás zaujala hned od prezentace díky nabízenému rozsahu funkcí. Nešlo o systém, který by nám řešil jen docházku nebo jen matriku. Nabízel nám možnost mít tzv. vše pod jednou střechou. Jako třešnička na dortu je možnost zasílat rodičům příspěvky o tom, jak se jejich děti ve školce ten den mají. Aplikaci si rodiče oblíbili velice rychle. U pedagogů z počátku převažovala spíše obava, zda jim tím vedení školky nechce přidávat opět práci navíc. Brzy ale zjistili, že psaní příspěvků rodičům jim dělá radost a také konečně mají přehled o docházce dětí aktuálně na každý den. Twigsee zvládá snad celou agendu potřebnou ve školce kromě účetnictví. Lesní mateřská škola skřítka Pohádky, z.s., Zvole

Zuzana Vacíková
zástupce ředitele
Michelle Specht

Skvělá zákaznická podpora! Jakémukoli problému se dostane okamžité pozornosti a také obchodní zástupci jsou velmi ochotní pomoci.

Michelle Specht
ředitelka
Helena Zdrubecká

S aplikací Twigsee začínáme, oslovila mě nabídka. Především časová úspora. Mohu využít čas smysluplněji než je administrativa a to směrem k dětem. Cením si profesionality týmu. Pan Med nám kvalitně zdůvodnil veškeré naše dotazy. Nadchla mě forma zápisu nových dětí, docházky a hlavně spojení učitelek s rodiči, které nenaruší přímou práci s dětmi. Před uzavřením smlouvy jsme si porovnaly nabídku obdobných aplikací a došly jsme k názoru, že aplikace Twigsee poskytuje nejkomplexnější nabídku služeb pro potřeby mateřské školy.

Helena Zdrubecká
ředitelka
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme druhým rokem, máme přes spoustu reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už více než rok. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele

Pokud máte zájem o aplikaci Twigsee, ať už jste zaměstnancem nebo vedením školky, nebo rodičem dítěte navštěvujícího mateřskou školu, vyplňte zde své kontaktní údaje. My se vám obratem ozveme a společně se domluvíme na možnostech dalšího postupu.

Vyzkoušejte si Twigsee na 14 dní zcela zdarma. Vyplňte pár základních údajů, nastavte si heslo a za pár minut je vám systém plně k dispozici.

* pole jsou povinná

Aplikace vám může pomoci s:

Twigsee Blog > Napsali o nás >

Nevíte si rady?

Napište nám: [email protected].

Jste rodič ze školky,
která již Twigsee používá
nebo používat začíná?

Přihlášení pro rodiče