Vyzkoušet

Co je Twigsee?

Twigsee je aplikace, která na jednom místě řeší 80 % veškeré administrativy školky a zároveň spojuje školku s rodiči pomocí mobilní aplikace. Velmi jednoduše jim tak ukazuje práci školky a napomáhá spolupráci rodičů a školky v rámci rozvoji dítěte.

Nechceme nahradit osobní kontakt s rodiči, k čemu nám tedy Twigsee bude?

V žádném případě nechceme nahrazovat osobní kontakt. Twigsee sjednocuje komunikaci s rodiči do jedno místo, kde jsou veškeré informace snadno, přehledně a online dostupné. Zároveň získáte ucelený nástroj zastřešující administrativu školky, včetně výkaznictví. (Twigsee Vám i rodičům ale pomůže soustředit se na důležité věci a na samotné děti, namísto papírování a složité komunikace všemi směry. Rodiče budou vždy vědět, co kdy potřebují, a co jejich děti dělají, a zároveň budou schopni plně ocenit práci učitelek.)

Kolik za aplikaci Twigsee zaplatí rodiče?

Aplikace je pro rodiče zcela zdarma. Bez ohledu na to, kolik mají dětí, které mateřskou školu navštěvují. Nezáleží ani na typu a velikosti konkrétní školky.

Mám pouze iPhone, mohu aplikaci používat?

Ano, aplikace je dostupná pro iOS, Android i Huawei. Navíc je k dispozici ve 4 jazykových mutacích.

Nebude pro nás Twigsee znamenat práci navíc?

Naopak. Z praxe již dokonce víme, že průměrné školce Twigsee ušetří až 100 hodin času měsíčně.

Je nutné při používání aplikace Twigsee stále skladovat dokumenty i v papírové podobě?

Naším cílem je školkám co nejvíce ulevit od administrativy. Dokumenty, které je nutné podepsat (např. lékařská zpráva), můžete do systému nahrát ve formátu PDF a vše uchovávat pouze v rámci Twigsee. Celý přijímací proces je tedy možné zpracovat online.

Za jak dlouho od podepsání smlouvy mohu začít Twigsee používat?

Kompletní nastavení a zprovoznění systému jsme schopni uskutečnit během 3 pracovních dní. Aplikaci tedy můžete začít používat téměř okamžitě.

Mají rodiče přístup k údajům školky?

Rozhodně ne. Rodiče mají přístup pouze k informacím o svých dětech a informacím, které zašlete v příspěvcích a anketách. Mohou se jim ale zobrazovat Vámi nastavené informace o školce. Pokud byste tedy chtěli s rodiči sdílet např. kontakty na dané učitele, tak je to možné.

Naše dítě chodí do české školky, ale manžel je cizinec a česky nerozumí. Je možné aplikaci spustit i v jiném jazyce?

Ano. Aplikace je dostupná v anglickém, českém, slovenském a francouzském jazyce. Jazyk aplikace bude kopírovat jazyk nastavený v telefonu.

Pokud nějakým způsobem přijdu o telefon, co musím dělat, aby se fotky a údaje nedostlaly do nepovolaných rukou?

Žádné informace nejsou uloženy přímo v telefonu. Jsou na našich zabezpečených serverech, ze kterých si je aplikace načítá. Stačí tedy buď zablokovat telefon nebo změnit heslo do aplikace. Změnu hesla provedete přes administrativní rozhraní nebo pomocí naší zákaznické linky.

Řeší aplikace Twigsee GDPR?

Aplikace je kompletně v souladu s GDPR a platnou legislativou.

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už přes půl roku. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme již měsíc a půl bez jediného problému, máme přes 50 reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele
Helena Zdrubecká

S aplikací Twigsee začínáme, oslovila mě nabídka. Především časová úspora. Mohu využít čas smysluplněji než je administrativa a to směrem k dětem. Cením si profesionality týmu. Pan Med nám kvalitně zdůvodnil veškeré naše dotazy. Nadchla mě forma zápisu nových dětí, docházky a hlavně spojení učitelek s rodiči, které nenaruší přímou práci s dětmi. Před uzavřením smlouvy jsme si porovnaly nabídku obdobných aplikací a došly jsme k názoru, že aplikace Twigsee poskytuje nejkomplexnější nabídku služeb pro potřeby mateřské školy.

Helena Zdrubecká
ředitelka
Michelle Specht

Skvělá zákaznická podpora! Jakémukoli problému se dostane okamžité pozornosti a také obchodní zástupci jsou velmi ochotní pomoci.

Michelle Specht
ředitelka

Twigsee nás zaujala hned od prezentace díky nabízenému rozsahu funkcí. Nešlo o systém, který by nám řešil jen docházku nebo jen matriku. Nabízel nám možnost mít tzv. vše pod jednou střechou. Jako třešnička na dortu je možnost zasílat rodičům příspěvky o tom, jak se jejich děti ve školce ten den mají. Aplikaci si rodiče oblíbili velice rychle. U pedagogů z počátku převažovala spíše obava, zda jim tím vedení školky nechce přidávat opět práci navíc. Brzy ale zjistili, že psaní příspěvků rodičům jim dělá radost a také konečně mají přehled o docházce dětí aktuálně na každý den. Twigsee zvládá snad celou agendu potřebnou ve školce kromě účetnictví. Lesní mateřská škola skřítka Pohádky, z.s., Zvole

Zuzana Vacíková
zástupce ředitele

Pokud máte zájem o aplikaci Twigsee, ať už jste zaměstnancem nebo vedením školky, nebo rodičem dítěte navštěvujícího mateřskou školu, vyplňte zde své kontaktní údaje. My se vám obratem ozveme a společně se domluvíme na možnostech dalšího postupu.

* pole jsou povinná

Aplikace vám také může pomoci s:

Twigsee Blog >
Napsali o nás >

Pokud jste rodič ze školky,

která již Twigsee používá nebo používat začíná,
stáhněte si mobilní verzi aplikace zde: