Vyzkoušet
Chytře propojuje školku s rodiči. Aplikaci Twigsee využívají tisíce rodin v Česku a budou i ve světě

09. 04. 2021 | Euro.cz

Kdysi se ztrácela v informacích ze školky svého syna. Karneval a instrukce k němu? Nedohledatelné. Že se na výlet odjíždí v jiný čas, než je obvykle příchod do školky? To řekly učitelky jen ve dveřích instituce manželovi, a ten už to dál nestihl řešit. Vanda Horáčková Seidelová zjistila, že někde mezi dveřmi od školky a od domova je problém, a později pochopila, že ho nemá sama.

Celý článek
Banky začaly reagovat na dění na trhu. Investují do startupů

26. 03. 2021 | idnes.cz

Mladé inovativní firmy zaměřené na finance mají zálusk na klienty zavedených finančních domů a spousty nápadů. Banky zase disponují spoustou peněz, díky nimž mohou z dravého konkurenta udělat oddaného spojence. Každá z velkých bank – Česká spořitelna, Komerční banka i ČSOB – přitom k fintechovým startupům přistupuje trochu jinak. Právě ČSOB založila akcelerátor startupů Start IT, které podporuje inovativní projekty, včetně Twigsee.

Celý článek
Školky díky nám ušetří desítky hodin měsíčně, říká vítězka Women Startup Competition

23. 03. 2021 | roklen24.cz

Setkání se státní správou je pro Vandu Horáčkovou Seidelovou vždy šok. Spousta papírování a dlouhé čekací lhůty na všechno. Není se čemu divit, že právě tyto věci vnímá velmi citlivě. Její aplikace Twigsee totiž zbavuje mateřské školy přesně těchto aktivit.

Celý článek
Projekt digitalizace MŠ

23. 03. 2021 | ceskatelevize.cz

Vanda Horáčková Seidelová v pořadu České televize Sama doma. "Digitální revolucí ve školkách chceme ukázat, že technologie by měly pomáhat a spojovat lidi."

Celý článek
Tady Vodafone 04: Vanda Horáčková Seidelová o aplikaci Twigsee

22. 03. 2021 | open.spotify.com

Jak může pomoct mobilní aplikace s komunikací mezi školkou a rodiči? A jak jsou na tom české školky s digitalizací? Hostem podcastu Tady Vodafone je tentokrát Vanda Horáčková Seidelová, která s digitální školkou v kapse vyhrála letošní ročník soutěže Women Startup Competion, kde je Vodafone hlavním partnerem.

Celý článek
Izraelské podnikatelky mohou na rozjezd start-upu získat tříčtvrtinovou finanční podporu, říká zakladatelka česko-izraelského ženského akcelerátoru

16. 03. 2021 | ekonomickydenik.cz

Pozitivní vnímání podnikatelů, dobrovolné poradenství od zkušených mentorů, více solidarity a vzájemné podpory. To jsou hlavní atributy izraelského přístupu k podnikání. Tvrdí to Linda Štucbartová, která se tématu ženského podnikání věnuje v rámci Česko-izraelské smíšené obchodní komory. V rámci česko-izraelské spolupráce figuruje i Twigsee.

Celý článek

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už přes půl roku. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme již měsíc a půl bez jediného problému, máme přes 50 reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele
Helena Zdrubecká

S aplikací Twigsee začínáme, oslovila mě nabídka. Především časová úspora. Mohu využít čas smysluplněji než je administrativa a to směrem k dětem. Cením si profesionality týmu. Pan Med nám kvalitně zdůvodnil veškeré naše dotazy. Nadchla mě forma zápisu nových dětí, docházky a hlavně spojení učitelek s rodiči, které nenaruší přímou práci s dětmi. Před uzavřením smlouvy jsme si porovnaly nabídku obdobných aplikací a došly jsme k názoru, že aplikace Twigsee poskytuje nejkomplexnější nabídku služeb pro potřeby mateřské školy.

Helena Zdrubecká
ředitelka
Michelle Specht

Skvělá zákaznická podpora! Jakémukoli problému se dostane okamžité pozornosti a také obchodní zástupci jsou velmi ochotní pomoci.

Michelle Specht
ředitelka

* pole jsou povinná