Vyzkoušet

I školka může držet krok s dobou!

Žijeme v 21. století obklopeni moderními technologiemi. Co jsme si ještě před pár lety nedovedli představit, dnes zvládne jedním prstem i batole. Digitalizace se stala samozřejmou součástí našeho života. A přesto jsou stále oblasti, kterým se pokrok tak nějak vyhýbá. Třeba předškolní vzdělávání.

Klasická školka

Klasická versus moderní školka
V mateřských školách se většinou stále docházka čárkuje na papír, aby ji následně někdo ve volné chvíli přepsal do počítače. Nástěnka je plná různých oznámení a informací, které se často ztrácí mezi roztomilými výtvory dětí. Paní učitelka pak musí nejméně dvacetkrát, každému rodiči zvlášť, zopakovat, že je potřeba přinést ve čtvrtek špejle, vatu a kousek barevné látky, protože budou mít děti tvořivé dopoledne. Je zcela pochopitelné, že při dvacátém opakování paní učitelka zrovna neoplývá nadšením, ani z ní nesálá radost z práce. Rodičům se pak honí hlavou, zda by raději neměli změnit školku, protože paní učitelka vypadá, že ji to vysloveně nebaví. Zbytečné rozčarování na obou stranách jen proto, že přes veškerou snahu jsou komunikační kanály příliš klikatéadministrativa vyčerpávající.

Aplikace pro školky

A přitom by to všechno mohlo fungovat líp. Aplikace pro školky u nás již existuje! Představuje efektivní a jednoduché řešení jak pro školku, tak i pro rodiče. S mobilní aplikací Twigsee je proměna v moderní školku 21. století hotová dřív než stihnete vyhláskovat její název.

Školka v kapse

Jak potom taková interaktivní školka vypadá? Rozhodně zažeňte představy podobající se sci-fi filmům. Zásadní je fakt, že je zde využito moderní technologie k tomu, aby paní učitelky nemusely ztrácet čas a energii složitou administrativou a mohly se plně věnovat svému poslání. Tedy vést, učit a motivovat děti, nabízet jim pomocnou ruku a pečovat o ně.
Docházka a omluvenky na pár kliknutí

Rodiče se nemusí složitě doptávat a dostávat k informacím. Důležité i běžné provozní informace vidí každý rodič na svém mobilním telefonu přímo v aplikaci. Docházkuomluvenky řeší paní učitelka na pár kliknutí a tyto údaje se rovnou propisují tam, kde jsou potřeba. Rodiče se během dne mohou potěšit aktuální fotkou svého dítěte, jak právě ve školce zvládlo sníst polévku úplně samo. Díky aplikaci mají rodiče i paní učitelky školku v kapse. A to doslova!

Aplikace Twigsee dělá děti šťastnými

Hlavním cílem jsou spokojené děti

Všechna usnadnění, která aplikace pro školku představuje, všechny benefity, které plynou z aplikace pro rodiče, vše má jeden společný cíl. Šťastné a spokojené děti nadšené z nejbližšího světa kolem sebe, toužící po poznání a objevování světa velkého.

Foto: Pixabay.com, Twigsee.com

CHCI VYZKOUŠET TWIGSEE

13. 12. 2020 | Tereza Šilhanová

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už přes půl roku. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme již měsíc a půl bez jediného problému, máme přes 50 reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele
Helena Zdrubecká

S aplikací Twigsee začínáme, oslovila mě nabídka. Především časová úspora. Mohu využít čas smysluplněji než je administrativa a to směrem k dětem. Cením si profesionality týmu. Pan Med nám kvalitně zdůvodnil veškeré naše dotazy. Nadchla mě forma zápisu nových dětí, docházky a hlavně spojení učitelek s rodiči, které nenaruší přímou práci s dětmi. Před uzavřením smlouvy jsme si porovnaly nabídku obdobných aplikací a došly jsme k názoru, že aplikace Twigsee poskytuje nejkomplexnější nabídku služeb pro potřeby mateřské školy.

Helena Zdrubecká
ředitelka
Michelle Specht

Skvělá zákaznická podpora! Jakémukoli problému se dostane okamžité pozornosti a také obchodní zástupci jsou velmi ochotní pomoci.

Michelle Specht
ředitelka

* pole jsou povinná