Chci konzultaci

Zbavte školku
zbytečného papírování.
Digitalizujte s Twigsee.

Twigsee - Docházka pro MŠ

Stává se vám, že ve školce nevíte, co dřív? Zvedat telefony a psát absenci dětí, zdravit nově příchozí nebo odpovídat na věčný dotaz “V kolik se jede zítra do divadla?”. Zjednodušte si práci. Pořiďte si Twigsee. Najdete zde vše, co vaše školka potřebuje.

Díky jednoduché aplikaci, která funguje i na smartphonech, budete mít vše pod kontrolou. Třídní knihu, docházku i omluvenky, všechna důležitá oznámení nebo detailní informace (vyzvedávání, alergie, kontakty na rodiče) o jednotlivých dětech. Pryč jsou dny, kdy jste škrtali v třídní knize, zda dítě přijde nebo nepřijde a kdy se informace objevovaly na různých místech. A co víc, celý proces digitalizace je velmi jednoduchý, zabere jen dva dny. Stihnete to tím pádem ještě před letošními prvními třídními schůzkami.

 

Pořiďte aplikaci Twigsee ještě dnes!

 

Aplikace Twigsee zajistí vše pod jednou střechou. Jako učitelé budete komunikovat všechny informace rodičům na jednom místě – kdy nejpozději zaplatit obědy nebo v kolik odjíždí autobus na plavání. Digitální školka vám také umožní vytvářet ankety a nechat rodiče pružně a online reagovat na to, kam jet na výlet, jestli je zájem o přespání ve školce nebo jaké téma zvolíte pro letošní fotografování. Stejně tak je možné přihlašovat na kroužky, objednávat obědy apod.

Twigsee - Online nástěnka pro MŠ
Twigsee - Pro záznam z denních aktivit
Twigsee - Aplikace pro školku

 

Nápad vznikl z potřeb zakladatelky

Vanda Seidelová - Zakladatelka Twigsee

Ryze česká aplikace, která však umí komunikovat v dalších sedmi jazycích, vytvoří každému dítěti osobní kartu. V ní najdete informace o tom, kdo jsou jeho zákonní zástupci, kdo může děti vyzvedávat, jaká má zdravotní omezení, alergie, dietní omezení a podobně. Učitelé rovněž mohou přispívat svými postřehy o chování dětí, které usnadní suplujícím učitelkám práci.

„Chceme uvolnit ruce učitelům a ředitelům, aby se mohli věnovat dětem a dělat to, co má smysl. Administrativu za ně zvládne automatizovaně Twigsee.”
– Vanda Seidelová

Zjednodušená administrativa usnadní práci nejen učitelům, ale také ředitelům, kteří budou mít školku pod digitálním palcem. Budou se jim snáze generovat předpisy plateb pro stravné, školkovné nebo kroužky. Uvidí vytíženost jednotlivých tříd i absenci dětí. Z aplikace, za kterou stojí Vanda Seidelová, těží také rodiče, kteří mají všechny důležité informace přehledně na jednom místě.

Twigsee - Aplikace pro mateřské školy

Aplikace vznikla ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a chrání data podle GDPR. Funguje na každém mobilním telefonu s operačním systémem iOS, Android i Huawei. Přechod do digitální školky je jednoduchý a rychlý. Samotné nastavení aplikace trvá méně než dva dny a v rámci speciálních potřeb je možné upravit vše na míru dané školce. Každé školce je přiřazen koordinátor, který školku celým nastavením osobně provede. Zároveň si převezme jmenné seznamy dětí a nechá je do systému rovnou připravit. Školka tak dostane systém naplněn svými údaji a může se rovnou pustit do zkoušení. V případě potíží či technických komplikací je k dispozici technická podpora, která vám vždy ráda pomůže.

 

Digitalizujte vaši školku s Twigsee

 

 

27. 11. 2022 | admin

Doporučujeme

<strong>Jak nastartovat úspěšnou adaptaci na MŠ už při zápisu</strong>
Jak nastartovat úspěšnou adaptaci na MŠ už při zápisu

23. 04. 2024 | Martina Zatloukalová

Za chvíli jsou tu zápisy do mateřské školy a to je ideální příležitost začít s první fází adaptace. Oprašte adaptační plán a pomozte dětem i rodičům připravit se na hladký vstup do školky. Detail článku »

<strong>Plusy online zápisu do státní školky – rozhovor</strong>
Plusy online zápisu do státní školky – rozhovor

22. 02. 2023 | Martina Zatloukalová

Zápis s aplikací Twigsee vám ušetří hodiny času. Na výhody organizace přijímacího řízení přes aplikaci Twigsee jsme se zeptali paní Zuzany Černé, zástupkyně ředitelky státní Mateřské školy Roztoky. Detail článku »

 <strong>Jak ve školce rozvíjet socioemoční dovednosti dětí</strong>
 Jak ve školce rozvíjet socioemoční dovednosti dětí

18. 05. 2023 | Martina Zatloukalová

Školková léta posunou děti v oblasti socioemočního vývoje pořádný kus dopředu. Jak tuhle proměnu podpořit? Detail článku »

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Kristýna Petráčková

Twigsee mi každodenně usnadňuje řízení školky a s tím spojenou administrativu, které je požehnaně. Snadno jsem zaučila všechny naše pedagogy, kteří si jí spolu s rodiči užívají na maximum. Team Twigsee je pohotový, a reagují na všechny naše podněty. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených školek a škol! :)

Kristýna Petráčková
Ředitelka
Linda Janichová

Aplikaci Twigsee používáme v našich Foxíkových školkách a jeslích již více než rok. Prostřednictvím aplikace sdělujeme rodičům důležité informace. Sdílíme fotky dětí z každodenních činností, využíváme ankety, na které nám rodiče reagují rychleji než při osobním kontaktu. Máme přehled o tom, kolik nám v daný den přijde dětí a můžeme tak plánovat i upravovat program dne. Rodičům se na aplikaci líbí zejména to, že mají okamžité informace o dění ve školce/jeslích, vidí spousty fotek a mohou své dítě během pár kliknutí omluvit na dobu, na kterou potřebují. Aplikace Twigsee reaguje na potřeby našich školek a jeslí, její ovládání je pro učitele, chůvy i rodiče rychlé a snadné. S aplikací Twigsee jdeme zkrátka s dobou.

Linda Janichová
Ředitelka
Zuzana Vacíková

Twigsee nás zaujala hned od prezentace díky nabízenému rozsahu funkcí. Nešlo o systém, který by nám řešil jen docházku nebo jen matriku. Nabízel nám možnost mít tzv. vše pod jednou střechou. Jako třešnička na dortu je možnost zasílat rodičům příspěvky o tom, jak se jejich děti ve školce ten den mají. Aplikaci si rodiče oblíbili velice rychle. U pedagogů z počátku převažovala spíše obava, zda jim tím vedení školky nechce přidávat opět práci navíc. Brzy ale zjistili, že psaní příspěvků rodičům jim dělá radost a také konečně mají přehled o docházce dětí aktuálně na každý den. Twigsee zvládá snad celou agendu potřebnou ve školce kromě účetnictví.Lesní mateřská škola skřítka Pohádky, z.s., Zvole

Zuzana Vacíková
zástupce ředitele
Michelle Specht

Skvělá zákaznická podpora! Jakémukoli problému se dostane okamžité pozornosti a také obchodní zástupci jsou velmi ochotní pomoci.

Michelle Specht
ředitelka
Helena Zdrubecká

S aplikací Twigsee začínáme, oslovila mě nabídka. Především časová úspora. Mohu využít čas smysluplněji než je administrativa a to směrem k dětem. Cením si profesionality týmu. Pan Med nám kvalitně zdůvodnil veškeré naše dotazy. Nadchla mě forma zápisu nových dětí, docházky a hlavně spojení učitelek s rodiči, které nenaruší přímou práci s dětmi. Před uzavřením smlouvy jsme si porovnaly nabídku obdobných aplikací a došly jsme k názoru, že aplikace Twigsee poskytuje nejkomplexnější nabídku služeb pro potřeby mateřské školy.

Helena Zdrubecká
ředitelka
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme druhým rokem, máme přes spoustu reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už více než rok. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
Pan Jimmy

Dobrý den, s Twigsee je to zatím dobré. Podařilo se nám vytvořit třídy a nahrát jména studentů. Jména učitelů již byla sdílena a věříme, že do příštího týdne by mohlo jít o něco jiného.

Pan Jimmy
Greenwood Groove Academy

Máte již účet?Přihlásit se

Kontakt

povinná pole *