Vyzkoušet

Online zápis jako dobrá vizitka (soukromé) školky – rozhovor

Dokud máte malou školku, dá se to papírování kolem zápisu nových dětí zvládat ručně. Jenže jak se dobré jméno vaší školky šíří, rodiče s dětmi se k vám jen hrnou. Rostete, abyste uspokojili poptávku. Úměrně tomu se zvyšuje i administrativní zátěž a vy najednou zjišťujete, že takhle to dál nepůjde.
Naštěstí existuje řešení.

O zkušenostech s organizací přijímacího řízení přes aplikaci Twigsee jsme si povídali s paní Mgr. Pavlínou Zuzovou ze soukromé pražské školky GENIUS Kindergarten.

Jaké jsou výhody přijímacího řízení?

Podívejte se na video ∨

děti a rodiče

Jak u vás probíhalo
přijímací řízení před přechodem na Twigsee?

Proces zápisu do jedné školky o 30 dětech jsme po mnoho let zvládali přes nejrůznější tabulky. Přepisovali jsme papírové evidenční listy a snažili se vše držet přehledné. Během let nám mnozí nabízeli nejrůznější software pro snadnější řízení školky, my v tom však neviděli přidanou hodnotu. Pro naši malou školku nám to přišlo zbytečně komplikované.

Co vás přimělo změnit názor?

Jakmile jsme se rozrostli na dvě pobočky, rychle jsme si uvědomili, že potřebujeme nastavit jak procesy komunikace s rodiči, tak procesy přijímání dětí. Zkrátka vše profesionalizovat, zjednodušit a nastavit flow, jinak budeme mít vysoké náklady na lidskou práci. V té době jsme narazili na Twigsee. Software a především aplikace nás naprosto nadchly, především pro jejich intuitivní a přehledné užívání.
Nyní máme tři pobočky, ve všech Twigsee už tři roky používáme a profesionální online zápis bereme jako vizitku našich školek.

Můžete popsat, v čem konkrétně
vám používání Twigsee pomohlo v procesu přijímacího řízení?

Pokud srovnáváte zápis elektronickou formou, kdy vám všechna požadovaná data dodají sami rodiče, s tím, že ručně přepisujete papírové evidenční listy do systému, to je asi nesrovnatelné. V tomto směru Twigsee šetří čas i náklady na práci a papír. V dnešní době by elektronický zápis měl být standardem ve všech školských zařízeních, a to i v těch mateřských.


„Software a aplikace Twigsee nás naprosto nadchly
pro své intuitivní a přehledné užívání.“


Nastaly s novým online systémem někdy potíže?
Pokud ano, jak se je podařilo vyřešit?

Aplikace Twigsee je stále ve vývoji. V průběhu let se samozřejmě stalo, že někdy funkce nefungovaly tak, jak měly, anebo se data propisovala na jiná místa, ale v celkovém pohledu to byly opravdu jen drobnosti.

Díky rychlé podpoře a aktivnímu řešení situace ze strany Twigsee jsme se měli vždy na koho obrátit, aby nám s naším problémem pomohl. Co se týče zápisu, nejsem si vědoma, že bychom kdy řešili nějaké komplikace.

 

 

Jaké jsou výhody přijímacího řízení?

27. 2. 2023 | Martina Zatloukalová

Doporučujeme

Březnové přípravy <br/>bez jarní únavy
Březnové přípravy
bez jarní únavy

28. 02. 2023 | Martina Zatloukalová

Netrapte se o víkendu hledáním nových námětů pro nadcházející týdny ve školce a raději vyrazte na první jarní výlet. Na čerstvém vzduchu to lépe myslí. A kdyby to nestačilo, už víte, kam se obrátit. Detail článku »

Jak předcházet problémovému chování dětí v předškolním vzdělávání
Jak předcházet problémovému chování dětí v předškolním vzdělávání

07. 12. 2022 | admin

Učitelé v mateřských školách si často dělají starosti s tím, jak zvládat náročné chování dětí, jako je házení předmětů, narušování činností ostatních dětí, bití atd. Ta mohou významným způsobem narušovat učení dětí a jejich zapojení do prosociálních interakcí s vrstevníky a dospělými. Detail článku »

<strong>Přípravy pro učitelky MŠ na celý měsíc snadno a zdarma</strong>
Přípravy pro učitelky MŠ na celý měsíc snadno a zdarma

16. 02. 2023 | Martina Zatloukalová

Přichystali jsme pro vás písemné přípravy plné inspirace a návodů na konkrétní aktivity zdarma. My v Twigsee chápeme, kolik energie taková denní příprava stojí. Jsme tu od toho, abychom vám ulehčili práci a ušetřili čas. Proto jsme pro vás na tento měsíc zdarma přichystali písemné přípravy plné inspirace a návodů na konkrétní aktivity. Detail článku »

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Kristýna Petráčková

Twigsee mi každodenně usnadňuje řízení školky a s tím spojenou administrativu, které je požehnaně. Snadno jsem zaučila všechny naše pedagogy, kteří si jí spolu s rodiči užívají na maximum. Team Twigsee je pohotový, a reagují na všechny naše podněty. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených školek a škol! :)

Kristýna Petráčková
Ředitelka
Linda Janichová

Aplikaci Twigsee používáme v našich Foxíkových školkách a jeslích již více než rok. Prostřednictvím aplikace sdělujeme rodičům důležité informace. Sdílíme fotky dětí z každodenních činností, využíváme ankety, na které nám rodiče reagují rychleji než při osobním kontaktu. Máme přehled o tom, kolik nám v daný den přijde dětí a můžeme tak plánovat i upravovat program dne. Rodičům se na aplikaci líbí zejména to, že mají okamžité informace o dění ve školce/jeslích, vidí spousty fotek a mohou své dítě během pár kliknutí omluvit na dobu, na kterou potřebují. Aplikace Twigsee reaguje na potřeby našich školek a jeslí, její ovládání je pro učitele, chůvy i rodiče rychlé a snadné. S aplikací Twigsee jdeme zkrátka s dobou.

Linda Janichová
Ředitelka
Zuzana Vacíková

Twigsee nás zaujala hned od prezentace díky nabízenému rozsahu funkcí. Nešlo o systém, který by nám řešil jen docházku nebo jen matriku. Nabízel nám možnost mít tzv. vše pod jednou střechou. Jako třešnička na dortu je možnost zasílat rodičům příspěvky o tom, jak se jejich děti ve školce ten den mají. Aplikaci si rodiče oblíbili velice rychle. U pedagogů z počátku převažovala spíše obava, zda jim tím vedení školky nechce přidávat opět práci navíc. Brzy ale zjistili, že psaní příspěvků rodičům jim dělá radost a také konečně mají přehled o docházce dětí aktuálně na každý den. Twigsee zvládá snad celou agendu potřebnou ve školce kromě účetnictví. Lesní mateřská škola skřítka Pohádky, z.s., Zvole

Zuzana Vacíková
zástupce ředitele
Michelle Specht

Skvělá zákaznická podpora! Jakémukoli problému se dostane okamžité pozornosti a také obchodní zástupci jsou velmi ochotní pomoci.

Michelle Specht
ředitelka
Helena Zdrubecká

S aplikací Twigsee začínáme, oslovila mě nabídka. Především časová úspora. Mohu využít čas smysluplněji než je administrativa a to směrem k dětem. Cením si profesionality týmu. Pan Med nám kvalitně zdůvodnil veškeré naše dotazy. Nadchla mě forma zápisu nových dětí, docházky a hlavně spojení učitelek s rodiči, které nenaruší přímou práci s dětmi. Před uzavřením smlouvy jsme si porovnaly nabídku obdobných aplikací a došly jsme k názoru, že aplikace Twigsee poskytuje nejkomplexnější nabídku služeb pro potřeby mateřské školy.

Helena Zdrubecká
ředitelka
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme druhým rokem, máme přes spoustu reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už více než rok. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
Pan Jimmy

Dobrý den, s Twigsee je to zatím dobré. Podařilo se nám vytvořit třídy a nahrát jména studentů. Jména učitelů již byla sdílena a věříme, že do příštího týdne by mohlo jít o něco jiného.

Pan Jimmy
Greenwood Groove Academy

Máte již účet?Přihlásit se

Osobní

Kontakt

Promo kód

povinná pole *