Chci konzultaci

Dubnové přípravy
pro školku plnou zábavy

Pracovní listy Twigsee

Jaro je definitivně tady a člověk najednou neví, kam dřív skočit. Jak si dopřát všechny ty drobné jarní radosti a k tomu stíhat připravit program do školky? Jednoduše s Twigsee.

S příchodem delších, teplejších dní se diář plní aktivitami – vyzdobit byt, porýpat se v zahrádce, nasbírat medvědí česnek, vyrazit na první projížďku na kole a když bude dost teplo, tak možná piknik s přáteli.

 

Přejít na pracovní listy >Možná u toho dočista zapomenete na čas. Možná se domů dostanete až večer, unavené,
ale spokojené a pozitivně naladěné. To je v pořádku. Přípravy do školky jsme už nachystali za vás. Jsou plné inspirace a nových nápadů na tematické jarní činnosti s dětmi. Přesvědčte se samy.


Duben na téma Velikonoce a Den Země

Rámcovým tématem pro měsíc duben jsou oslavy jarních svátků. Ve velikonočním týdnu se děti seznámí s významem jednotlivých dní od Květné neděle po Velikonoční pondělí. Naučí se koledovací básničky, zazpívají si jarní písničky, vyrobí si kraslice z přírodnin nebo si zahrají na velikonoční zvířátka. Při přípravách Dne Země se zamyslí nad tím, co všechno mohou udělat pro planetu. Čtení pohádky o nemocné princezně Zemi je přivede na myšlenku třídění odpadů, pustí se také do společného výtvarného projektu. Na 8 pracovních listech si pak procvičí grafomotoriku, poznávání barev, tvarů i písmen nebo třeba předmatematické dovednosti.

Dubnové přípravy obsahují také:

  • 4 logopedická cvičení,
  • 5 pohybových aktivit,
  • 1 relaxační cvičení,
  • 2 výtvarné aktivity a 2 společné projekty,
  • 3 písničky včetně odkazu na YouTube, jedna z nich navíc s textem a notovým zápisem,
  • 6 básniček,
  • 4 tipy na společné čtení a 1 nápad na předčtenářskou aktivitu,
  • prohloubení finanční gramotnosti,
  • anglické okénko s básničkou a písničkou.

Užijte si zábavné jarní dny s rodinou,
přáteli i dětmi ve školce. S tím posledním vám pomůžeme.

Přejít na pracovní listy >


28. 3. 2023 | admin

Doporučujeme

<strong>Jak na venkovní výukové aktivity pro předškolní děti</strong>
Jak na venkovní výukové aktivity pro předškolní děti

26. 04. 2023 | Martina Zatloukalová

Děti patří ven. Potřebují běhat, skákat, šplhat, prolézat, křičet, zkrátka dělat všechny ty věci, které mají z mnoha dobrých důvodů uvnitř zakázáno. Detail článku »

<strong>Registrujete změny hygienických norem pro školky?</strong>
Registrujete změny hygienických norem pro školky?

10. 08. 2023 | Martina Zatloukalová

Kapacity mateřských škol nestačí. Stát proto chystá úpravu hygienických norem, aby zřizovatelům uvolnil ruce při rekonstrukcích a výstavbě nových prostor. Detail článku »

<strong>Rozhovor: Dětem se odpoledne ani nechce domů, to je vyznamenání</strong>
Rozhovor: Dětem se odpoledne ani nechce domů, to je vyznamenání

16. 04. 2024 | Martina Zatloukalová

Když vám zřizovatel vychází vstříc, to je pak radost pracovat. O výhodách spolupráce i výzvách vedení firemní školky jsme si povídali s Mgr. Martinou Schoříkovou, ředitelkou Univerzitní mateřské školy Hrášek Mendelovy univerzity v Brně. Detail článku »

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Kristýna Petráčková

Twigsee mi každodenně usnadňuje řízení školky a s tím spojenou administrativu, které je požehnaně. Snadno jsem zaučila všechny naše pedagogy, kteří si jí spolu s rodiči užívají na maximum. Team Twigsee je pohotový, a reagují na všechny naše podněty. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených školek a škol! :)

Kristýna Petráčková
Ředitelka
Linda Janichová

Aplikaci Twigsee používáme v našich Foxíkových školkách a jeslích již více než rok. Prostřednictvím aplikace sdělujeme rodičům důležité informace. Sdílíme fotky dětí z každodenních činností, využíváme ankety, na které nám rodiče reagují rychleji než při osobním kontaktu. Máme přehled o tom, kolik nám v daný den přijde dětí a můžeme tak plánovat i upravovat program dne. Rodičům se na aplikaci líbí zejména to, že mají okamžité informace o dění ve školce/jeslích, vidí spousty fotek a mohou své dítě během pár kliknutí omluvit na dobu, na kterou potřebují. Aplikace Twigsee reaguje na potřeby našich školek a jeslí, její ovládání je pro učitele, chůvy i rodiče rychlé a snadné. S aplikací Twigsee jdeme zkrátka s dobou.

Linda Janichová
Ředitelka
Zuzana Vacíková

Twigsee nás zaujala hned od prezentace díky nabízenému rozsahu funkcí. Nešlo o systém, který by nám řešil jen docházku nebo jen matriku. Nabízel nám možnost mít tzv. vše pod jednou střechou. Jako třešnička na dortu je možnost zasílat rodičům příspěvky o tom, jak se jejich děti ve školce ten den mají. Aplikaci si rodiče oblíbili velice rychle. U pedagogů z počátku převažovala spíše obava, zda jim tím vedení školky nechce přidávat opět práci navíc. Brzy ale zjistili, že psaní příspěvků rodičům jim dělá radost a také konečně mají přehled o docházce dětí aktuálně na každý den. Twigsee zvládá snad celou agendu potřebnou ve školce kromě účetnictví. Lesní mateřská škola skřítka Pohádky, z.s., Zvole

Zuzana Vacíková
zástupce ředitele
Michelle Specht

Skvělá zákaznická podpora! Jakémukoli problému se dostane okamžité pozornosti a také obchodní zástupci jsou velmi ochotní pomoci.

Michelle Specht
ředitelka
Helena Zdrubecká

S aplikací Twigsee začínáme, oslovila mě nabídka. Především časová úspora. Mohu využít čas smysluplněji než je administrativa a to směrem k dětem. Cením si profesionality týmu. Pan Med nám kvalitně zdůvodnil veškeré naše dotazy. Nadchla mě forma zápisu nových dětí, docházky a hlavně spojení učitelek s rodiči, které nenaruší přímou práci s dětmi. Před uzavřením smlouvy jsme si porovnaly nabídku obdobných aplikací a došly jsme k názoru, že aplikace Twigsee poskytuje nejkomplexnější nabídku služeb pro potřeby mateřské školy.

Helena Zdrubecká
ředitelka
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme druhým rokem, máme přes spoustu reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už více než rok. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
Pan Jimmy

Dobrý den, s Twigsee je to zatím dobré. Podařilo se nám vytvořit třídy a nahrát jména studentů. Jména učitelů již byla sdílena a věříme, že do příštího týdne by mohlo jít o něco jiného.

Pan Jimmy
Greenwood Groove Academy

Máte již účet?Přihlásit se

Kontakt

povinná pole *