Chci konzultaci
  1. Na e-mail, který jste ve školce uvedli jako kontaktní, vám přijde informace o vytvoření účtu v aplikaci Twigsee. Součástí e-mailu je i odkaz pro nastavení hesla.
  2. Kliknutím na odkaz se otevře stránka pro vytvoření a potvrzení hesla. Pro zajištění bezpečnosti prosím volte heslo alespoň 8 znaků dlouhé, obsahující velké a malé písmeno a číslici.
  3. Jakmile bude aplikace stažena, můžete se přihlásit. Přihlašovací jméno je váš e-mail a dále použijte heslo, které jste si nastavili v bodu 2.
  4. Nebo se přihlašte do nové webové aplikace na odkazu níže.

    Přihlásit >

Vítejte v aplikaci Twigsee.

Most mezi rodiči a školkou

Děláme rodiče spokojenější díky informacím o denních aktivitách dětí. Spojujeme všechny komunikační kanály mezi školkou a rodiči na jedno místo.

Co na Twigsee
říkají rodiče?

Miluji tuto aplikaci. Žádné složité nastavování, takže ji mohu okamžitě použít a snadno jedním tlačítkem stáhnout fotografie v dobré kvalitě. Také zákaznická podpora reaguje rychle. Jednoduchost je vždy vítána.

Aleksandar Dekic
Hodnocení z Google Play

Skvělá aplikace! Za mě rozhodně doporučuji. Twigsee mi pomohlo k lepší komunikaci mezi školkou a mou osobou. Najdu zde všechny potřebné informace o svých dětech a aktuálních změnách. Vše mám vždy po ruce, ve svém telefonu, pod jedním tlačítkem a toho si cením úplně nejvíce.

elko2234
Hodnocení z App Store

Super aplikace! Z této appky jsem nadšená, dozvím se všechny informace ze školky hned a nemusím neustále kontrolovat mail. Je to velmi přehledné a jednoduché. Všem doporučuji.

Marina Sed
Hodnocení z App Store

Boli sme požiadaný napísať skušenosť z aplikací Twigsee. Z nášho pohľadu funguje aplikácia výborne a je dostatočne prehľadná. Vkladanie omluvenky je bezproblémové a aj fotky vámi pridané sú viditelné ihneď, bez akého koľvek ďalšieho logovania. Takže za nás určite 5 hviezdičiek.

Anonymní hodnocení
Rodič z Foxíkovy školky

Twigsee je chytrá aplikace, která rodičům umožňuje rychle a jednoduše omluvit nepřítomnost dítěte v jeslích/školce a zároveň se dozvědět důležité informace ohledně chodu jeslí/školky. Na aplikace se mi také líbí to že nám, naše milá paní učitelka Monika, sdílí fotografie dětí, které si mohou prohlédnout pouze rodiče. Aplikaci Twigsee hodnotím velmi kladně.

Lucie Eštoková
Rodič z Foxíkovy školky

Aplikaci jako rodič velmi oceňuji. Je to skvělý komunikační prostředek. Poskytuje přehled jak má dcera tráví čas ve školce, fotky z aktivit, výletů, informaci o jídelníčku, umožňuje poslat omluvenku. Vše je přehledné a user-friendly. Moc děkuji!

Kateřina Hájková
Rodič ze školky Malvína

Máte již účet?Přihlásit se

Kontakt

povinná pole *