Vyzkoušet

Jaké by to bylo komunikovat se školkou online?

Mít veškeré aktuální informace, zprávy i fotky vašich dětí na jednom místě? S Twigsee to jde. Dejte nám vědět, v jaké školce byste rádi aplikaci používali, a my se s nimi spojíme.

Jak to celé probíhá?

Doporučte školku, která by potřebovala ulehčit od papírování a ušetřit si spoustu času s omluvenkami a veškerou administrativou. My se jí následně ozveme a zkusíme s ní domluvit na digitalizaci celého chodu školky.

Staňte se moderním
rodičem 21. století

Co na Twigsee
říkají rodiče?

Aplikaci jako rodič velmi oceňuji. Je to skvělý komunikační prostředek. Poskytuje přehled jak má dcera tráví čas ve školce, fotky z aktivit, výletů, informaci o jídelníčku, umožňuje poslat omluvenku. Vše je přehledné a user-friendly. Moc děkuji!

Kateřina Hájková
Rodič ze školky Malvína

Twigsee je chytrá aplikace, která rodičům umožňuje rychle a jednoduše omluvit nepřítomnost dítěte v jeslích/školce a zároveň se dozvědět důležité informace ohledně chodu jeslí/školky. Na aplikace se mi také líbí to že nám, naše milá paní učitelka Monika, sdílí fotografie dětí, které si mohou prohlédnout pouze rodiče. Aplikaci Twigsee hodnotím velmi kladně.

Lucie Eštoková
Rodič z Foxíkovy školky

Boli sme požiadaný napísať skušenosť z aplikací Twigsee. Z nášho pohľadu funguje aplikácia výborne a je dostatočne prehľadná. Vkladanie omluvenky je bezproblémové a aj fotky vámi pridané sú viditelné ihneď, bez akého koľvek ďalšieho logovania. Takže za nás určite 5 hviezdičiek.

Anonymní hodnocení
Rodič z Foxíkovy školky

Chtěli byste Twigsee vyzkoušet ve vaší školce?

Doporučit školce

* pole jsou povinná