Chci konzultaci

Jaké by to bylo komunikovat se školkou online?

Mít veškeré aktuální informace, zprávy i fotky vašich dětí na jednom místě? S Twigsee to jde. Dejte nám vědět, v jaké školce byste rádi aplikaci používali, a my se s nimi spojíme.

Jak to celé probíhá?

Doporučte školku, která by potřebovala ulehčit od papírování a ušetřit si spoustu času s omluvenkami a veškerou administrativou. My se jí následně ozveme a zkusíme s ní domluvit na digitalizaci celého chodu školky.

Staňte se moderním
rodičem 21. století

Co na Twigsee
říkají rodiče?

Miluji tuto aplikaci. Žádné složité nastavování, takže ji mohu okamžitě použít a snadno jedním tlačítkem stáhnout fotografie v dobré kvalitě. Také zákaznická podpora reaguje rychle. Jednoduchost je vždy vítána.

Aleksandar Dekic
Hodnocení z Google Play

Skvělá aplikace! Za mě rozhodně doporučuji. Twigsee mi pomohlo k lepší komunikaci mezi školkou a mou osobou. Najdu zde všechny potřebné informace o svých dětech a aktuálních změnách. Vše mám vždy po ruce, ve svém telefonu, pod jedním tlačítkem a toho si cením úplně nejvíce.

elko2234
Hodnocení z App Store

Super aplikace! Z této appky jsem nadšená, dozvím se všechny informace ze školky hned a nemusím neustále kontrolovat mail. Je to velmi přehledné a jednoduché. Všem doporučuji.

Marina Sed
Hodnocení z App Store

Boli sme požiadaný napísať skušenosť z aplikací Twigsee. Z nášho pohľadu funguje aplikácia výborne a je dostatočne prehľadná. Vkladanie omluvenky je bezproblémové a aj fotky vámi pridané sú viditelné ihneď, bez akého koľvek ďalšieho logovania. Takže za nás určite 5 hviezdičiek.

Anonymní hodnocení
Rodič z Foxíkovy školky

Twigsee je chytrá aplikace, která rodičům umožňuje rychle a jednoduše omluvit nepřítomnost dítěte v jeslích/školce a zároveň se dozvědět důležité informace ohledně chodu jeslí/školky. Na aplikace se mi také líbí to že nám, naše milá paní učitelka Monika, sdílí fotografie dětí, které si mohou prohlédnout pouze rodiče. Aplikaci Twigsee hodnotím velmi kladně.

Lucie Eštoková
Rodič z Foxíkovy školky

Aplikaci jako rodič velmi oceňuji. Je to skvělý komunikační prostředek. Poskytuje přehled jak má dcera tráví čas ve školce, fotky z aktivit, výletů, informaci o jídelníčku, umožňuje poslat omluvenku. Vše je přehledné a user-friendly. Moc děkuji!

Kateřina Hájková
Rodič ze školky Malvína

Chtěli byste Twigsee vyzkoušet ve vaší školce?

Doporučit školce

Máte již účet?Přihlásit se

Kontakt

povinná pole *