Vyzkoušet

Twigsee hledá regionální zástupce!

Twigsee - regionální zástupce
Podmínkou je schopnost komunikace s příjemným vystupováním a chuť potkávat se s ředitelkami ve školkách a dalších institucích předškolního vzdělávání. Budeš se muset seznámit a naučit se pracovat s naší aplikací a systémem pro školky. Ale pokud to zvládneš, vyplatí se to. Systém se už poté svojí kvalitou prodává sám. Do ruky pak dostaneš připravenou databázi stovek potenciálních klientů, kteří čekají jen na to, až se jim ozveš.

Přijde ti to až moc jednoduché?

Ono opravdu je. Nemusíš mít diplom, ale značnou výhodou jsou obchodní zkušenosti a prodej v terénu. Nabízíme adekvátní odměnu úměrnou odvedené práci v podobě provizí a dalších možností formou motivačních success fee. Pokud nejsi z Prahy, ale z jiné části ČR, nevadí. Ba naopak. Dostaneš na starosti regionální klienty.

Kdo jsme a co děláme? Jsme Twigsee. Pustili jsme se do projektu, ve kterém se snažíme změnit zastaralé prostředí předškolního vzdělávání v ČR a postupně koukáme i do zahraničí. Snažíme se o to přechodem do digitální podoby, formou mobilní aplikace a komplexního systému pro správu školky. Věděl jsi, že to nyní funguje ve školkách stejně jako v roce 1975?

V současné chvíli máme malý, ale profesionální tým. Všichni se známe a v našem prostředí je cílem skloubit profesionální práci s rodinou a koníčky.

Aktuální situace moc nepřeje práci v kanceláři, ale tebe se tato část bude stejně týkat jen sporadicky. Naprostou většinu věcí zvládneš na dálku, budeš samostatná jednotka a pokud zvládneš dorazit na zaškolení nebo poradu, tak to bude zcela dostačující.

Kromě jiného budeš mít k dispozici CRM systém, propagační materiály a sales náboje a podporu back office. Kromě toho za tebou bude stát nadšený tým lidí, kteří rádi pomohou, pokud budeš potřebovat s něčím poradit.

Hledáme právě tebe?

Pošli nám své CV a pár slov o tvé motivaci. Budeme se těšit!

Katka
Kateřina Dobrovolná
kariera@twigsee.com

15. 1. 2021 | Tereza Šilhanová

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už přes půl roku. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme již měsíc a půl bez jediného problému, máme přes 50 reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele

* pole jsou povinná