Vyzkoušet

Placená stáž – Asistent/ka pro mezinárodní expanzi

Placená stáž Twigsee

Kdo jsme a co děláme?

Jsme Twigsee, startup digitalizující předškolní vzdělávání díky propojení rodičů a učitelů skrze mobilní aplikace, v rozsáhlé administraci pak pro vedení mateřských škol řešíme přes 80 % jejich administrativní agendy na pár kliků, automaticky. Šetříme tak čas, peníze i energii všech stran a uvolňujeme ruce učitelům věnovat se tomu nejdůležitějšímu, našim dětem.

V jaké fázi jsme a kam směřujeme?

V ČR nás využívá přes 10.000 rodin na cca 200 školkách, přes systém již bylo vyřízeno přes 500.000 úkolů, denně přes naše aplikace protečou tisíce fotek. To, že je digitalizace ve vzdělávání velmi palčivé téma, naštěstí nevnímáme sami. Zařadili nás do žebříčku Innovators20 (TOP 20 nejinovativnějších českých firem roku 2020), vyhráli jsme Women Startup Competition 2021. Aktuálně se inkubujeme ve dvou akcelerátorech – CzechStarter od CzechInvestuČSOB StartIt.

ČR je pro nás však jen začátek. Aktuálně pilotujeme na slovenském trhu a v nejbližších týdnech se chystáme otestovat desítky dalších po celém světě. Chceme otestovat market fit a do roka se etablovat na deseti dalších trzích. A v tom nám můžeš pomoci.

Více o nás zde a co se o nás píše zde.

Na čem budeš pracovat?

Mezinárodní expanzi má na starosti osobně naše zakladatelka Vanda a ty budeš její pravou rukou. Budete společně koukat na tržní potenciál, zpracovávat analýzy trhů i lokální konkurence, vymýšlet vhodné go-to-market strategie. Bude to ale také hodně o kontaktech – propojíš se na desítky zajímavých lidí z celého světa, budeš s nimi domlouvat synergie a vzájemnou spolupráci. Jakmile to covid-situace dovolí (a to snad již bude brzy), pojedete spolu na pár služebních výjezdů do vybraných zemí. Pronikneš tak do světa byznysu, startupu, ale také jak se dělá mezinárodní expanze do několika zemí najednou. Bude to jízda. Vanda Tě bude mentorovat a můžeš se od ní učit.

Jakou formou bude stáž probíhat?

Jedná se o placenou stáž v rozsahu ideálně 20h/týden (lze upravit dle dohody). Sídlíme v Praze v Karlíně a budeš tu mít své místo. K tomu tu nikdy nechybí super kafe, něco dobrého k jídli i pití, shisha, super kolektiv a hodně zábavy. Operativně je možné část agendy dělat remote, tedy na dálku odkudkoli. Budeme si zadávat týdenní úkoly a cíle, velmi brzy bychom Ti rádi dali i volnější ruce na vlastní kreativní nápady. Délka spolupráce min. 6 měsíců, pokud si však vše sedne, rádi ji prodloužíme či Ti dokonce nabídneme stálé místo v mezinárodním týmu řešícím expanzi.

Koho hledáme a co nabízíme?

Ideálně VŠ studenty oborů jako mezinárodní vztahy, diplomacie, mezinárodní obchod atp. Hledáme samostatné spolehlivé lidi, mladé leadery, kteří se chtějí rychle učit, ale také si mohou rychle sáhnout na velmi zajímavé agendy, potkávat se s high level lidmi z celého světa, cestovat na konference i obchodní jednání. Určitě je potřeba mít dobré organizační schopnosti a ideálně nebát se přemýšlet i trochu „outside of the box“. Perfektní čeština/slovenština a angličtina je nutností, základní znalosti práce na počítače a orientace v technologiích jsou asi bez problému. Jde nám více o soft skills než o to, co vše umíš – co bude potřeba Tě případně doučíme. Za stáž nabízíme 15.000 Kč / měsíc, můžeme se domluvit na spolupráci přes OSVČ či DPP. K tomu Tě, pokud se rychle zapracuješ, vezmeme na pár služebních zahraničních cest či konferencí.

Hledáme právě tebe?

Pošli nám své CV a pár slov o tvé motivaci. Budeme se těšit!

Katka
Kateřina Dobrovolná
[email protected]

3. 11. 2022 | admin

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

Kristýna Petráčková

Twigsee mi každodenně usnadňuje řízení školky a s tím spojenou administrativu, které je požehnaně. Snadno jsem zaučila všechny naše pedagogy, kteří si jí spolu s rodiči užívají na maximum. Team Twigsee je pohotový, a reagují na všechny naše podněty. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených školek a škol! :)

Kristýna Petráčková
Ředitelka
Linda Janichová

Aplikaci Twigsee používáme v našich Foxíkových školkách a jeslích již více než rok. Prostřednictvím aplikace sdělujeme rodičům důležité informace. Sdílíme fotky dětí z každodenních činností, využíváme ankety, na které nám rodiče reagují rychleji než při osobním kontaktu. Máme přehled o tom, kolik nám v daný den přijde dětí a můžeme tak plánovat i upravovat program dne. Rodičům se na aplikaci líbí zejména to, že mají okamžité informace o dění ve školce/jeslích, vidí spousty fotek a mohou své dítě během pár kliknutí omluvit na dobu, na kterou potřebují. Aplikace Twigsee reaguje na potřeby našich školek a jeslí, její ovládání je pro učitele, chůvy i rodiče rychlé a snadné. S aplikací Twigsee jdeme zkrátka s dobou.

Linda Janichová
Ředitelka
Zuzana Vacíková

Twigsee nás zaujala hned od prezentace díky nabízenému rozsahu funkcí. Nešlo o systém, který by nám řešil jen docházku nebo jen matriku. Nabízel nám možnost mít tzv. vše pod jednou střechou. Jako třešnička na dortu je možnost zasílat rodičům příspěvky o tom, jak se jejich děti ve školce ten den mají. Aplikaci si rodiče oblíbili velice rychle. U pedagogů z počátku převažovala spíše obava, zda jim tím vedení školky nechce přidávat opět práci navíc. Brzy ale zjistili, že psaní příspěvků rodičům jim dělá radost a také konečně mají přehled o docházce dětí aktuálně na každý den. Twigsee zvládá snad celou agendu potřebnou ve školce kromě účetnictví. Lesní mateřská škola skřítka Pohádky, z.s., Zvole

Zuzana Vacíková
zástupce ředitele
Michelle Specht

Skvělá zákaznická podpora! Jakémukoli problému se dostane okamžité pozornosti a také obchodní zástupci jsou velmi ochotní pomoci.

Michelle Specht
ředitelka
Helena Zdrubecká

S aplikací Twigsee začínáme, oslovila mě nabídka. Především časová úspora. Mohu využít čas smysluplněji než je administrativa a to směrem k dětem. Cením si profesionality týmu. Pan Med nám kvalitně zdůvodnil veškeré naše dotazy. Nadchla mě forma zápisu nových dětí, docházky a hlavně spojení učitelek s rodiči, které nenaruší přímou práci s dětmi. Před uzavřením smlouvy jsme si porovnaly nabídku obdobných aplikací a došly jsme k názoru, že aplikace Twigsee poskytuje nejkomplexnější nabídku služeb pro potřeby mateřské školy.

Helena Zdrubecká
ředitelka
Jan Vodrážka

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme druhým rokem, máme přes spoustu reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
Michaela Možiešíková

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele
Zuzana Černá

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
Lucie England

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
Tereza Dvořáková

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
Dominika Hájková

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už více než rok. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
Pan Jimmy

Dobrý den, s Twigsee je to zatím dobré. Podařilo se nám vytvořit třídy a nahrát jména studentů. Jména učitelů již byla sdílena a věříme, že do příštího týdne by mohlo jít o něco jiného.

Pan Jimmy
Greenwood Groove Academy

Máte již účet?Přihlásit se

Osobní

Kontakt

Promo kód

povinná pole *