Twigsee, most mezi školkou a rodiči

Co vše aplikace umí?

  • Docházka
  • Omluvenky
  • GDPR
  • Zápis do školky
  • Celková matrika dítěte
  • Komunikace s rodiči
  • Fotografie z denních aktivit
  • Online nástěnka
  • Evidence školkovného / stravného

Dejte nám o sobě vědět a my vám celou aplikaci rádi představíme.

Chci vědět více >

Staňte se školkou 21. století
a ušetřete si čas s administrativou

Akce první měsíc zdarma + další 3 měsíce za půlkuplatí pouzedo 30. 11. 2020

Počet licencí se určuje podle počtu učitelů v dané školce.

pro
6 učitelů

3 4 5 6 7 8 9 10+

Zdarma na 1. měsíc

1 599 Kč*
/ měsíc

800 Kč*
/ měsíc (na další 3 měsíce)

*cena pro 1. pobočku, při více pobočkách, individuální cena

Veškerá administrativa školky na jednom místě.

Komunikujte s rodiči online na pár kliknutí a ušetřete si práci s papírováním. S Twigsee máte přehled o dětech vy i jejich rodiče. Propojte se s nimi v jednoduché aplikaci.

Jak to celé probíhá?

Domluvíte si s námi schůzku, my se vám ozveme a dořešíme vše, co budete potřebovat. Jakmile budeme mít od vás poklady, do 24 hodin vám pošleme unikátní přístupy do vaší školky, vytvořené přímo vám na míru.

Co říkají školky,
které používají Twigsee?

malvina

Aplikaci Twigsee používá školka Malvína už přes půl roku. Je nám velkým pomocníkem. Díky profilům dětí máme přehledný seznam o všech důležitých informacích, které se jich týkají. Komunikace s rodiči je vlivem Twigsee o dost jednodušší. Můžeme jim sdílet fotografie ze školky, když potřebujeme předat nějakou informaci, stačí napsat příspěvek a vybrat, kdo tuto zprávu dostane. Ušetří nám to tak spoustu práce, když nemusíme informovat každého rodiče zvlášť. Co si ovšem nemůžeme vynachválit, je přehledná docházka. Sama nám ukáže počet přítomných, či omluvených dětí nebo naopak upozorní na to, kdo jde po obědě. Za naši školku aplikaci velmi doporučujeme a team lidí, kteří ji vytvořili, jsou profesionálové v tom, co dělají. Na každý náš dotaz obratem reagují a vždy jsou nám nápomocní.

Dominika Hájková
zástupce ředitele
countryside

Twigsee je skvělá inovativní aplikace, jak pro mě, jakožto ředitelku, tak i jako matku. Konečně aplikace, která všem ulehčí práci s administrativou ohledně MŠMT, tak i MPSV a navíc velice přehledně a intuitivně. Komunikace s Twigsee týmem je naprosto bezkonkurenční, všechny dotazy ohledně aplikace a jejích funkcí mi vždy ochotně vysvětlili, kdykoli jsem potřebovala. Jako matka oceňuji přehledné informace týkající se mého dítěte, každý den, tak mám přehled o jeho aktivitách a důležitých informacích ve školce ze stran učitelů i vedení. Aplikaci určitě doporučuji všem ředitelům i rodičům!

Tereza Dvořáková
ředitelka
little-england

Twigsee si nás získalo od prvních okamžiků, kdy jsme s ním začali pracovat. Umožní Vám vést si vše o školce přehledně, na jednom místě. Twigsee budete milovat, protože Vám usnadní administraci, zrychlí a zefektivni komunikaci s rodiči a vzbudí nadšeni jak u Vašich pedagogů, tak u Vašich rodičů! Velmi si také cením skvělé podpory ze strany týmu Twigsee, který je vždy připraven řešit naše dotazy, přání i požadavky. Zkrátka Twigsee mohu bez váhání a výhrad jedině doporučit.

Lucie England
Ředitelka
ms-roztoky

Úžasná aplikace, která od začátku školního roku (kdy jsme ji začali nově používat) zrychlila, zpřehlednila a zkvalitnila komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Navíc neuvěřitelně usnadňuje práci veškerému personálu. Nadšení z aplikace panuje i na straně rodičů.

Zuzana Černá
zástupkyně ředitelky
trojska-labut

Ze začátku jsem byl trochu skeptický, ale fungujeme již měsíc a půl bez jediného problému, máme přes 50 reakcí od rodičů a doslova všechny jsou pozitivní. Navíc si rodiče začali konečně uvědomovat, co pro ně naši učitelé dělají a nejen, že je méně zatěžují všemožnými požadavky, sami nám dokonce nabízejí pomoc, vozí hračky, firemní dárečky nebo medy z Moravy. Jsme nadšení a objednáváme Twigsee i pro naši druhou pobočku v Průhonicích.

Jan Vodrážka
ředitel
inskolka

Konečně jsme zrušili podpisové archy pro všechny přihlášky, galerii na Rajčeti i zapomínání rodičů na program školky. Rodiče navíc vědí, co se ve školce děje a jsou tak mnohem šťastnější a klidnější, nám odpadlo neustále vysvětlování a opakování stejných věcí. Děkujeme.

Michaela Možiešíková
zástupce ředitele